- Komerční sdělení -zprávy
HomeZajímavostiBikiny si v létě zeptají vypracované břicho! Trénujte podle slavné fitness modelky,...

Bikiny si v létě zeptají vypracované břicho! Trénujte podle slavné fitness modelky, sleduje ji 14 milionů lidí

Michelle Lewin, 35letá rodačka z Venezuely, je jednou z nejznámějších instagramových fitness modelek, sleduje ji přes 14,5 milionu lidí.

Lidé obdivují štíhlá, dokonale vypracovaná těla fitness modelek a snaží se napodobit jejich životní styl, který by je přivedl k pozoruhodným výsledkům. Super vypadající krásky se léta věnují fitness soutěžím a na svém Instagramu či YouTube nabízejí své návody, jak se dopracovat ke krásnému a zdravému tělu.

Michelle Lewin, 35letá rodačka z Venezuely, je jednou z nejznámějších fitness modelek a influencerek, sleduje ji přes 14,5 milionu lidí. Kariéru začínala jako modelka na předváděcím molu, pózovala i pro Playboy, později se stala vyhledávanou bikiny modelkou. Objevila se na obálkách fitness magazínů jako Oxygen, Inside Fitness, Muscle & Fitness.

Michelle vždy milovala fitness, začínala jako sedmnáctiletá v rodné zemi. Na Floridě, kde žije s manželem od roku 2010, se fitness věnuje naplno. V letech 2013 a 2014 se zúčastnila různých soutěží pod hlavičkou IFBB (The International Federation of Bodybuilding and Fitness) a NPC (National Physique Committee), v roce 2013 vyhrála NPC Fort Lauderdale Cup.

Tréninky jsou pro ni klíčové, stejně jako zdravá strava. Za nejdůležitější cviky považuje sprinty, výpady a bicepsový zdvih. Věří ve vysoce intenzivní trénink, při kterém se pořádně zapotí. Sdílí obrázky svých cvičení na Instagramu v naději, že motivuje ke cvičení co největší počet žen. Podívejte se na její tréninky břišních svalů a nechte se inspirovat.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články