- Komerční sdělení -zprávy
HomeRady a NávodyPodívejte se na několik tipů, jak si přivydělat při novém semestru

Podívejte se na několik tipů, jak si přivydělat při novém semestru

Peníze nerostou na stromech, což ví především studenti. Nový semestr je za dveřmi a každá koruna se bude hodit, a to nejen ta od rodičů. přinášíme proto několik tipů, jak nějakou tu korunu navíc získat i během studia.

  1. Co vám jde?

Přivýdělkem který se přímo nabízí, je doučování toho, co umíte perfektně. Když využijete svoje silné stránky, sami se procvičíte a ještě pomůžete někomu slabšímu. Můžete zkusit různé inzeráty, školní skupiny na sociálních sítích, nebo přímo stránku školy.

  1. Nebojíte se komunikovat?

Pokud máte rádi komunikaci, možná právě pro vás bude ideální brigáda v baru, nebo kavárně. Velkou výhodou je také značná flexibilita a směny, které se při studiu hodí. Navíc pokud budete svou práci dělat dobře, hosté ji ocení dobrými dýžky.

  1. Co zvířata?

Co třeba hlídání psů, nebo jiných zvířat? Sice v tomto případě nabídka často převyšuje poptávku, ale nic nedáte za to, když si projedete inzeráty a ve skupinách pejskařů nabídnete své služby.

Tip: Pokud nestíháte, můžete využít služby vypracování bakalářské práce, stejně jako vypracování diplomové práce na zakázku. Získáte tak kvalitní podklady, stejně jako stovky dalších studentů. Samozřejmě zcela anonymně a od těch nejlepších autorů.

  1. Práce pro kreativní jedince

Pokud se řadíte mezi kreativce, můžete zkusit vyrábět vlastní výrobky a ty prodávat. Naleznete k tomu určených hned několik portálů, pokud budete dobří, můžete na tom postavit i svůj budoucí byznys.

  1. Máte podnikatelského ducha?

Máte skvělý nápad, našli jste díru na trhu, nebo jste přesvědčení že umíte něco, co nikdo jiný? Studium je perfektní čas na rozjezd podnikání, když to nevyjde, nestojí na něm vaše existence.

  1. Nevadí vám děti?

Zvláště ve větších městech bývá často problém sehnat pro děti po škole nějaké hlídání, pokud třeba kroužek nebo družina končí dříve, než se rodiče vracejí z práce. Zde nastává vaše příležitost pro pěkný přivýdělek. A také pro dostatek času pro vypracování vysokoškolské práce.

  1. Co třeba darování krve?

Darováním krevní plazmy nejen uděláte dobrý skutek, ale také je slušně finančně hodnocené.- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články