- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyUnikátní kapsle na podporu imunity

Unikátní kapsle na podporu imunity

Šest měsíců trval vývoj nového doplňku stravy, který v sobě skrývá komplexní koktejl na podporu imunity. Přepracované složení je výsledkem analýzy nejnovějších studií, doporučení odborníků v souvislosti s koronou a zkušeností z předchozích pandemií.

Slovenský výrobce, společnost One Pharma vložil do jednoho přípravku 16 aktivních složek, které vzájemně spolupracují a podporují se.

Dnes už víme, že jen vitamín C, D a zinek na imunitu nestačí. Covirin, jak nazvali výrobci nový doplněk stravy pro podporu správného fungování imunity, obsahuje 9 vitamínů, 2 minerální látky a 5 extraktů rostlin. Všechny tyto látky hrají podpůrnou funkci v prevenci, tak v obou fázích epidemie covidu. Přispívají ke správnému fungování imunitního systému, k normální funkci dýchacího systému, k zachování zdravých sliznic, ke správné látkové přeměně homocysteinu (jeden z markerů zánětu a narušeného metabolismu během COVID-19), k ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snížení vyčerpání.

Za vším hledej ženu
Myšlenka vzniku Covirinu přišla ve chvíli, kdy jednomu z trojice Slováků, kteří stojí za výrobou Covirinu, ve druhé vlně pandemie onemocněla manželka se středně těžkým průběhem s kombinací dýchacích i neurologických příznaků.

„Dávkoval jsem jí podle aktuálně dostupných informací a také vlastních vědomostí kombinaci různých vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů tak, aby imunitní systém disponoval vším potřebným ke zvládnutí onemocnění,“ říká MVDr. Tibor Lukáč, One Pharma. r. o. a dodává „Spolu s kolegy jsme následně dali hlavy dohromady, prostudovali jsme nejnovější světové vědecké publikace a doporučení a pustili jsme se do kombinování takových aktivních látek, které vzájemným propojením vytvoří opravdu komplexní pomoc pro organismus. Dnes víme, co může přispět k posílení imunity, a tak jsme vše vložili do jedné tobolky.“

Spojení toho nejlepšího z přírody
Do Covirinu se promítla ta nejlepší přírodní lékárna, zkušenosti několika generací a moderní vědy. „Pokud bychom se podívali na náš přípravek očima laika, můžeme říci, že se v obvyklé doporučené dávce (2 kapsle denně) nachází tolik quercetinu jako v 1 kg očištěné červené cibule, nebo tolik katechinů jako ve 4 – 5 šálcích zeleného čaje“ popisuje Covirin Ing. Michal Badík, MPH z One Pharma. r. o. a pokračuje: „Kromě vitamínů a minerálů je v kapsli Covirinu zastoupeno velké množství látek z rostlinných extraktů, jejichž účinky znali již naši předkové. V současnosti se dostávají opět do popředí quercetin, kurkumin (aktivní složka kořene kurkumy), glycyrizin (z lékořice), piperin (z černého pepře), katechiny, včetně EGCG (ze zeleného čaje). Covirin je přípravek tvořen jedinečnými složkami a mohou jej užívat i lidé s různými intolerancemi, protože je bez laktózy, bez lepku a bez přidaných konzervačních látek, aditiv nebo barviv.“

Covirin se 16 aktivními složkami, které se vzájemně doplňují, může přispět ke komplexní podpoře imunity v souvislosti s aktuální pandemií COVID-19, ale také s jinými virovými onemocněními.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články