- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyZelená magie

Zelená magie

Zelená magie je o přírodě, protože pracuje s energií Matky Země, obvykle s pozitivním přístupem a pozitivními cíli. Vychází z přírodních zdrojů a má silnou vůli respektovat svět kolem nás a jeho tvory. Zelenou magií se rozumí magická praxe prováděná za pomoci bylin, květů a koření (čerstvých i sušených).

Používání rostlin je s magií a náboženskými praktikami spojeno od pradávna. Všechny starověké civilizace byly hlubokými znalci světa rostlin a využívaly jejich vlastností jak k léčbě tělesných chorob, tak k magickým a náboženským rituálům.

Ve skutečnosti má každý přírodní prvek Země specifickou ctnost a je spojen s nebeským světem, odkud přijímá silné okultní vlivy a působí jako prostředník mezi námi a mocí.

Bylinná magie však není založena pouze na fyzických formách. Je třeba si uvědomit, že hmota, která nás obklopuje, tedy příroda, je výslednicí mocných sil, které můžeme také vnímat, stejně jako se jich dotýkat.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články