- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyRozlučka se svobodou pro nevěstu a ženicha? Zasloužená odměna za náročné plánování...

Rozlučka se svobodou pro nevěstu a ženicha? Zasloužená odměna za náročné plánování svatby

Plánování svatby je náročné a jedná se o běh na dlouhou trať. Pokud chtějí mít svatebčané svůj speciální den dokonalý, není to zadarmo. Vše se totiž musí promyslet do nejmenších detailů a pečlivě naplánovat. Proto je pochopitelné, že si oba zaslouží odpočinek a odměnu. Tou je nejenom samotný svatební den, ale také to, co nastane před ním. Přece rozlučka se svobodou pro nevěstu a ženicha. Jak ji naplánovat, aby byla dokonalá?

Dokonalá rozlučka se svobodou pro nevěstu by měla splnit všechny její sny a touhy

Bývá zvykem, že rozlučka se svobodou pro nevěstu je umírněná a většinou se skládá z popíjení panáků a koktejlů s přítelkyněmi v oblíbeném podniku. Nezasloužila by si ale nastávající nevěsta, aby se jí splnily její divoké sny a touhy? Konkrétně aby se zhmotnil dokonalý muž, který by se pouze kvůli ní vysvlékl do naha, a ještě ji zapojil do své show?

Rozlučka se svobodou pro ženicha a její tradiční průběh

Když se pořádá rozlučka se svobodou pro ženicha, je tradicí, že je součástí večera vystoupení profi striptérky. Proč to tedy nedopřát také nevěstě? Celkově je velice praktické inspirovat se při pořádání večírku pro nevěstu, tradicemi typickými pro ženichy. To zahrnuje exkluzivní jízdu například v Hummeru nebo klasické limuzíně a soukromou show v klubu.

Striptýz na rozlučku se svobodou zkrátka patří

Ať s námi souhlasíte nebo ne, striptýz na rozlučku se svobodou zkrátka patří. Nezáleží na tom, zda je rozlučka určená muži nebo ženě, na výjimečnou show se rád podívá každý. Muži ocení ženské křivky a ženy vypracovaná mužská těla. Proč jim tedy nedopřát to, po čem jejich oči touží?

Rozlučka se svobodou by měla být odměnou nevěstě a ženichovi za to, že strávili měsíce plánováním svatby. Pomozte jim si užít poslední den svobody tím, že si vyhodí z kopýtka a užijí si báječný večer, na který nezapomenou.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články