- Komerční sdělení -zprávy
HomePro Ženy5 znamení, kterým v životě rozhodně nechybí vášeň: Jste tam, nebo vůbec?

5 znamení, kterým v životě rozhodně nechybí vášeň: Jste tam, nebo vůbec?

Láska, práce, vztahy, záliby. Ani v jedné z těchto sfér nechybí některým znamením velká dávka vášně. Ta je žene dopředu a vhání je uprostřed různých dobrodružství. Často kvůli ní nepřemýšlejí o důsledcích svého jednání, ale zároveň mají skvělou příležitost zažít toho víc než ostatní.

Štír
U Štírů nejvíce dominuje vášeň za dveřmi ložnice. Toto znamení miluje sex a nespoutané erotické radovánky. S tím se však pojí jedno riziko – nechtějí se nudit, proto pokud je už nějaký vztah omrzí, velmi rychle dávají svým partnerům sbohem.

Když nemají možnost na dostatek intimního kontaktu, přetaví svoji vášeň do byznysu. Jsou to velmi dobří podnikatelé, kteří do toho dávají celé srdce. Stejnou vášeň probudí iv lidech kolem sebe, proto mají od začátku vydlážděnou cestu k úspěchům.

Býk
Pokud hledáte nejromantičtější znamení, podívejte se na Býky. Jsou v tom velmi nenápadní, ale uvědomíte-li si vše, co pro vás udělali, ihned odhalíte jejich vášnivé srdce. Láska s nimi dělá divy. Někdy ani nevědí, co právě dělají a z jakého důvodu. To hlavní pro ně je, aby zabodovali u svých nových objevů.

Jsou-li jejich city opětovány, tehdy to v nich probudí ještě větší vášeň. Je škoda, že toho nedokážou využít iv jiných oblastech života. Tam jsou raději v pozadí a nechtějí na sebe upozorňovat. Proto se tak potřebují vybouřit alespoň v oblasti vztahů.

Lev
Jedno z nejohnivějších znamení je Lev. Tito lidé vkládají vášeň do všeho, co dělají. V opačném případě by měli pocit, že to nedělali na sto procent. Velkou vášeň dávají do života. Milují se bavit, poznávat svět, seznamovat se s novými lidmi. Hodně cestují a svou nespoutanost často nejlépe sladí s jižanskými národy.

V práci stále vynikají, protože umí udělat své povinnosti rychle a navíc do nich dávají vždy i něco navíc. Nesnášejí, když jsou lidé kolem nich jakoby bez života. Potřebují kolem sebe spoustu energie a těšit se z každého momentu.

Váhy
Jejich vášnivost se často projevuje prostřednictvím umění. Tam se dokážou pořádně vybouřit a dávají ven ze sebe všechny pocity. Také jim nechybí za dveřmi ložnice, kde potřebují rozdmýchat oheň stále něčím novým a zajímavým. Milují dobrodružství, do kterých jdou na více než sto procent.

S vášní vymýšlejí jak by to mohli ještě vylepšit a dopřát tak sobě i ostatním hezčí zážitek. Velký kus srdce dávají i do zálib, jejichž prostřednictvím také ukazují své skutečné pocity. Často se pro ně nadchnou natolik, že výrazným způsobem ovlivní jejich životy.

Beran
Stačí podívat na Beranky a Berany a hned vidíte, že vášeň je jejich druhým jménem. Nic nedokážou udělat na polovinu. Do všeho jdou s plnou vervou a vždy to nadšení dokážou přesunout i na jiné. Dodává jim to spoustu energie, proto jsou úspěšní ve všem, co dělají. Občas jim to ale přerůstá přes hlavu.

Vášeň jim umí úplně pomotat mysl a kvůli ní někdy omezují zejména své partnery. Nedají jim vydechnout a chtějí je ovládat a vlastnit. Někdy mají problém zkrotit silné své pocity. Proto jsou u nich tak časté silné emocionální výbuchy. I sami mají spoustu práce s tím, aby se dokázali uklidnit.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články