- Komerční sdělení -zprávy
HomePro ŽenyUžijte si zde nejkrásnější dovolenou s partnerem či celou rodinou

Užijte si zde nejkrásnější dovolenou s partnerem či celou rodinou

Chtěli byste si užít romantický výlet s vaší polovičkou nebo vzít vaši rodinu na pořádný rodinný výlet? Potom nemusíte cestovat daleko, i naše malebné Slovensko nabízí spoustu možností. Na své si přijde každá skupina obyvatelstva. Ta, co má ráda hory a dobrodružství, i ta, která preferuje odpočinek a klidná místa, ale na své si přijdou i ti, kteří milují historii a historická místa. Prozradíme vám hned několik míst, kde dovolenou na Slovensku zažít, tak aby pro vás byla nezapomenutelná.

Abyste si výlet užili dosyta, nezapomeňte na cestovní pojištění. Přestože nepřekračujete hranice země, byste měli nad touto službou uvažovat. Cestovní pojištění online zřídíte za pouhých pár minut a jste intenzivně chráněni na celém území Slovenska. Bude vám poskytnuta náhrada při ztrátě nebo krádeži zavazadel, v případě, že nemůžete na pobyt nastoupit, služba cestovní pojištění na Slovensku vám pokryje storno poplatky. Také tato služba poskytuje výhody jako odškodnění za trvalé následky úrazu nebo jste-li horský dobrodruh připojištění na hory vás chrání při náhradě nákladů na Horskou záchrannou službu.

Romantika na Slovensku
Pokud jste se rozhodli s vaším partnerem či partnerkou vycestovat za romantikou, máte neskutečně mnoho možností. Přestože nemáme moře, máme jiné výhody. Jednou z nich jsou termální prameny, které jsou u nás volně přístupné. Seberte vašeho partnera do přírodně dostupných termálních pramenů, je to dokonalý odpočinek a relax. Mezi takto dostupné prameny patří Liptovský kráter v Liptovském Jánu, Travertinové jezírko u Rojkova, termální pramen u Chorvatského Grobu a podobně.

V případě, že termální prameny vám nejsou blízké, slovenská městečka jako Trenčín, Trnava, Košice nebo Banská Štiavnica, kde najdete i Banku lásky, jsou na romantiku jako stvořená. Své kouzlo mají i slovenské vinice v okolí Modry či Pezinku. Věříme, že váš partner by nepohrdl ani romantickou procházkou po Slovenském ráji nebo po krásné tatranské přírodě.

Romantických míst je na našem území opravdu mnoho, stačí si určitě vaše preference a už se jen vydat na cestu. Některé páry si pod romantikou představují pořádné dobrodružství, které můžete zažít na horách během pořádného lyžování nebo turistiky. Slovenské ferraty jako je Skalka nebo Martin, poskytují opravdu nezapomenutelné výhledy a dobrodružství.

Rodinná dovolená na Slovensku
Nejkrásnější na té naší zemi je, že všechna místa, která jsme zmínili jako vhodné pro romantiku, lze použít i na pořádný rodinný výlet. Díky tomu můžete zažít dobrodružství s celou rodinou a zároveň i romantické chvilky s vaším partnerem či partnerkou.

Pokud jste ten dobrodružnější typ a milujete is celou rodinou turistiku, stále se můžete vydat na lezení po českých ferratách. Stačí si jen podle věku vašich dětí vybrat snazší náročnost tratě. Díky termálním pramenům máme na Slovensku hned několik aquaparků, kde si rodiče vychutnají zasloužený odpočinek a děti se vyřádí na pořádných tobogánech.

V případě, že toužíte po klidnější dovolené, na celém území Slovenska naleznete výjimečná místa, kulturní památky, historické hrady a zámky, ZOO či farmářské ranče. Všechna tato místa poskytují velký zážitek, na který určitě jen tak nezapomenete.

Cestování po Slovensku umí být opravdu velkým zážitkem. Nezapomínejte však na svoji bezpečnost. Chraňte své zdraví a majetek kvalitním pojištěním. Online pojištění si pořídíte již za několik minut pomocí pár kliků. S pojištěním si na vaší cestě můžete být tak jistější a v případě jakékoli nepříjemné situace jako je ztráta zavazadel či vážný úraz, máte za sebou někoho, kdo vám s danou situací pomůže.

- Komerční sdělení -PR články

Nejnovější články